BIŻUTERIA FLORYSTYCZNA NA ŚLUB

Jeszcze do niedawna obowiązkowym atrybutem Panny Młodej był tylko bukiet. Od jakiegoś czasu można zaobserwować modę na florystyczne dodatki: wianki, bransoletki, naszyjniki, pierścionki, broszki, kolczyki, ozdoby do włosów. Mogą one być świetnym dopełnieniem bukietu lub stanowić atrakcyjną i oryginalną jego alternatywę.

Biżuteria florystyczna wykonana jest z całych roślin bądź ich elementów (preparowanych bądź świeżych), często na metalowym stelażu( np. z drucianych plecionek) lub tasiemce. Nierzadko w towarzystwie, koralików, szkiełek, perełek.
Wbrew pozorom biżuteria ta jest dość trwała, dobrze wykonana z pewnością będzie cieszyć oko gości całą uroczystość. Zaletą jej jest cena w stosunku do biżuterii ze złota lub srebra , jak również jej oryginalność. Robiona na zamówienie i dopasowana do typu urody, fryzury, motywu weselnego czy stroju Panny Młodej. Ponadto bransoletka dla świadkowej pozwoli jej mieć wolne ręce, które okażą się pomocne przy asystowaniu Młodej Parze.Do biżuterii florystycznej zaliczamy także butonierki.Obecnie jest to nieodłączny element stroju Pana Młodego i Świadka. Ważne by butonierka współgrała z bukietem i motywem wesela.Studia florystyczne, w których biżuteria jest wykonywana, zapewniają pomoc w doborze i szeroki wybór dodatków. Biżuteria florystyczna jest polecana dla kobiet, które chciałyby wyglądać na ślubie delikatnie, świeżo i dziewczęco, a jednocześnie elegancko i oryginalnie. Idea efemeryczności kwiatów, podkreśli magię chwili i sprawi, że to dzięki niej będziesz czuć się wyjątkowo w ten ważny dzień.

DEKOtarba

preloader