JAK UDEKOROWAĆ AUTO DO ŚLUBU?

Jedną z ważniejszych ślubnych decyzji jest: czym pojechać do ślubu, a idąc dalej- jaki rodzaj dekoracji wybrać.
O ile nadal znajdują się zwolennicy ślubnych dorożek, to jednak nowoczesne, luksusowe bądź stare auta królują na ślubnych drogach;) Warto zastanowić się nad dekoracją, która podkreśli charakter auta jak i uroczystości, ale nie będzie konkurować z jego kolorystyką i linią.

Jeżeli chodzi o wybór ślubnych dekoracji na samochód, to mamy szeroki wybór szarf oraz dekoracji na przyssawkach. Mogą to być pojedyncze główki kwiatów, które często występują w towarzystwie wstążek czy wywijanego rattanu nierzadko modelowanego w kształt serca. Popularne są też kompozycje w formie dwóch nakładających się na siebie niczym obrączek wieńców, a także inicjałów nowożeńców, stopniowanych wielkościami półkul, serc lub asymetrycznych, wydłużonych kompozycji montowanych po skosie na masce. A gdy ślubny budżet na to pozwoli można zaszaleć z kwiatową girlandą.

Kompozycje na masce doskonale uzupełnią dekoracje klamek- od zwykłych kokard przez kwiatowe bukieciki oraz dekoracje tablicy rejestracyjnej. Na rynku dostępne są gotowe tablice z napisem w stylu „Just married” „Mr&Mrs”, „Nowożeńcy”, ale myślę, że wszelkie puszki, pompony , balony też spełnią swoją rolę. Oczywiście wszystko w ramach stylistyki samochodu. Jeśli zdecydujecie się na elegancką limuzynę , zostańcie przy wysmakowanych dekoracjach kwiatowych, ale wybierając kolorowego garbusa lub fiata 126p mile widziane są szalone, kolorowe dodatki. Ostatnio pojawiła się także kreda w płynie, którą można napisać coś zabawnego na szybie.
W końcu auto do ślubu nie musi być starym, zabytkowym mercedesem, by prezentowało się tego dnia wyjątkowo. Wystarczy odrobina fantazji by zamienić nasz samochód w pojazd do zadań specjalnych;)

DEKOtarba

preloader