WALENTYNKI I ŚLUB

Zastanawiacie się nad datą ślubu? Co wy na to, żeby był to 14 lutego?

Wbrew pozorom takie rozwiązanie ma wiele zalet. Po pierwsze zimowe śluby są tańsze. Obiekty weselne, hotele i restauracje oferują dużo zniżek dla par decydujących się na ślub np. w tygodniu. Poza tym nie musicie się głowić nad prezentem dla drugiej połówki a walentynkowe dekoracje można wdzięcznie wykorzystać jako główny motyw przyjęcia.

Motyw ten może pojawić się już w stylizacji Panny Młodej. Czerwone buty, torebka, szminka, lakier do paznokci, bukiet w kształcie serca to tylko z niektórych pomysłów. A może namówicie druhny na czerwone sukienki a małe dziewczynki obsypią kościół płatkami czerwonych róż?

Szczególnie, że czerwonych kwiatów nawet zimą pod dostatkiem;) Możecie wybierać nie tylko w klasycznych karminowych różach, ale i goździkach, gerberach, alstroemeriach, anemonach, amarylisach, liliach. Jako dodatki pięknie zagrają gałązki ilexu czy dziurawca. Czerwień pięknie prezentuje się w akompaniamencie różu, fioletu a także bieli i czerni jeśli lubicie graficzne motywy.

W tym dniu szczególnie pożądane są balony w kształcie serca lub napisy „love”, „love is sweet”, „all you need is love” , które głośno pozwolą mówić o Waszej miłości. Girlandy z papierowych serduszek czy proporczyki z ich motywem będą piękną ozdobą np. candy baru czy ściany za Parą Młodą. A tradycyjne winietki zastąpcie serduszkami z origami.

Na koniec czerwony tort z truskawkami, oczywiście obowiązkowo w kształcie serca;)Jeśli myślicie o podziękowaniach dla gości, to muffiny w czerwonej polewie z marcepanowym sercem będą najlepszym rozwiązaniem. Pięknie prezentują się też mydełka w kształcie serca czy słoiczki pełne słodkich cukierków.
Nie dajcie sobie wmówić, że Walentynki to kicz z Zachodu. Dla nas to idealna data żeby obwieścić wszystkim Waszą miłość;)

DEKOtarba

preloader