WESELE W KOLORACH JESIENI

Ślub w październiku czy listopadzie? Dlaczego nie? Jesienne wesela wcale nie muszą odzwierciedlać pogody za oknem. Wręcz przeciwnie. Naturalne bogactwo kolorów i faktur daje nam szerokie możliwości aranżacyjne.

Pożądane jesienne kolory to zdecydowanie czerwień, pomarańcz, bordo, fiolet, żółć, złoto, brąz, granat. Jeżeli któryś z nich jest Twoim ulubionym, śmiało możesz zdecydować się na ślub jesienią;) Oczywiście wszelkie pastele i biele nigdy nie wypadną z mody, ale warto skorzystać z naturalnych dóbr i zdecydować się na sezonowe kwiaty i dodatki. I tu mile widziane są : dalia, wrzos ,aster ,chryzantemka, amarantus. Oczywiście cały rok dostępne są także róże, goździki, alstroemerie, gerbery i wiele innych kwiatów, z kolei na przełomie października i listopada pojawiają się amarylisy, jaskry, anemony itd., jednak zagraniczne dostawy mają swoją cenę. Nie bójmy się sięgnąć po kolorowe liście, suszone zboża, jarzębinę, kasztany, dynie i jabłka. Nie zapominajmy o świecach, które wprowadzą atmosferę tajemnicy i romantyzmu.

Jesienne wesele doskonale wpisuje się w rustykalne klimaty okraszone koronką, owocami, słoiczkami z konfiturami, koszami i słomianymi wiankami. Kolor bordo lub ciemny fiolet w towarzystwie kremu pięknie zaprezentuje się leśnej oprawie plastrów drzewa, paproci i mchu.

Dodatkowym atutem październikowych czy listopadowych ślubów jest okazja na piękną plenerową sesję ślubną. Nie bójmy się brać ślubu jesienią. Pozwólmy sobie na stworzenie wyjątkowej atmosfery, kolorowej, romantycznej, złotej polskiej jesieni na tej wyjątkowej uroczystości.

DEKOtarba

preloader