O nas

Proponujemy wyrażanie estetyki, wrażliwości i uczuć poprzez oryginalne kompozycje kwiatowe w zależności od miejsca, okoliczności i naszych intencji. Spróbujmy zatrzymać wyjątkowe chwile i wyjątkowy klimat w naszej pamięci i w pamięci naszych bliskich, przyjaciół i osób, na których nam zależy. Jeżeli uda nam się w ten sposób sprawić radość, poczucie piękna i miłą atmosferę to znaczy, że kwiaty zbliżają ludzi, a magia kwiatów czyni cuda.

Studio Florystyczne KrisFlo powstało 15.11.2011 z potrzeby chwili, a przerodziło się w ogromną pasję do pracy z kwiatami, roślinami i wspaniałymi ludźmi. Dziękuję tym wszystkim którzy pomogli mi odkryć piękny świat kwiatów i roślin, obdarzyli mnie zaufaniem już na samym początku…wtedy kiedy było najtrudniej. Cieszę się , że w dalszym ciągu są z nami, że nam pomagają, pokazują drogę, a dzięki nim grono przyjaciół i partnerów KrisFlo się powiększa.

Naszą siłą są wspaniali ludzie, pasjonaci florystyki, którzy każdego dnia tworząc kwiatowe dzieła zostawiają w nich część swojego serca, część siebie.

Naszą siłą są nasi klienci i partnerzy KrisFlo z którymi współpracujemy, to z nimi i dla nich tworzymy niepowtarzalne aranżacje kwiatowe, dzięki którym w dalszym ciągu się rozwijamy odkrywając wspaniały świat kwiatów, roślin i piękna.

Naszą wspólną radością są kwiaty i pasja tworzenia, pomagamy dostrzec piękno…

Nasz zespół :

16652555_1554269861254179_518989542_n — kopia

Agnieszka – absolwentka krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Do florystyki wprowadza nowe materiały i formy. W wolnych chwilach tworzy „szyte obrazy”. Zapalona melomanka i miłośniczka literatury amerykańskiej. To dzięki niej Wasz ślub będzie dniem, który na długo zapadnie w Waszej pamięci.

Karolina –mistrzyni organizacji czasu i planowania działań w pracowni. Dba o jakość i precyzję wykonywanych kompozycji. Razem z Agnieszką odpowiada za projekty do wnętrz hoteli i restauracji, a w wolnych chwilach z wielką pasją oddaje się realizacjom ślubnym.

Wojciech – ekspert od świeżości kwiatów i kondycji kompozycji. Zawsze uśmiechnięty, służy pomocą i dobrą radą z zakresu pielęgnacji roślin.

W naszych pracach przełamujemy utarte schematy, wprowadzamy nowe materiały i formy oddając jednocześnie ukłon w stronę klasyki. Ideą naszej pracy jest tworzenie w zgodzie z naturą, która inspiruje i z której wywodzi się wszelkie życie.

 

Referencje

preloader